**** Hotel Caruso Prague ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Caruso Prague Caruso Hotel se nachází v samém srdci staré Prahy. V klidné oblasti jen pár metrů od všech atrakcí, které tento magicky půvabné město nabízí, jako je Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí a mnoho dalších skvostů.

Hotel Caruso Ubytování:
Hotel Caruso poskytuje elegantní ubytování s moderně zařízenými pokoji. Na pokoji se nachází prostorná koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. Do vybavení je zahrnut pracovní stůl, TV se satelitním příjmem, trezor, minibar se zařízenou kuchyní. Dále pak telefon a fax. 

Pokoje byly rekonstruované v roce 2003. Na všech pokojích jsou dvojitá okna.

Caruso Hotel Gastronomie:
V hotelu Caruso se nachází útolná restaurace kde se podávají snídaně formou švédských stolů, a vybrané mezinárodní ale i české specialitky.

Caruso Hotel Služby:
Salonek Venezia se nachází v přízemí Caruso Hotel Prague. Jsou to komfortní konferenční místnosti, které mohou být rezervovány pro obchodní jednání, školení nebo konference až pro 20 osob. Standardní zařízení obsahuje pohodlný nábytek, promítací plátno a flipcharty. Salon Venezia klimatizovány s denním světlem, ale může být úplně potemněla. Audiovizuální vybavení, včetně videopřehrávač, zpětný projektor a mikrofony lze vypůjčit. Zasedací místnosti je možné si pronajmout v hodinové nebo denní bázi.
Hotel Praha 1 Caruso Prague - disponuje restauracíHotel Praha 1 Caruso Prague - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Caruso Prague -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Caruso Prague - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Caruso Prague - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Caruso Prague - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Caruso Prague - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Caruso Prague - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Caruso Prague - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Caruso Prague - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Caruso Prague - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Caruso Prague - na pokojích je telefon